تهران - خیابان ولیعصر - خیابان زعفرانیه - بعد ازسه راه آصف - مجتمع بامیک - طبقه منفی پنج
021-26800269
021-26708495
bestbrand-16_4_3_col16_10col_portrait_padded

شرکت سوناکس SONAX در سال 1950 در آلمان تاسیس شد و با بیش از 65 سال سابقه در زمینه تولید محصولات نگهداری خودرو امروز تبدیل به برند برتر قرن در آلمان شده است. سوناکس SONAX در بیش از 120 کشور جهان نماینده فعال دارد و به عنوان پیشرو در زمینه فعالیت خود ارایه کننده جدیدترین فنن آوری ها در زمینه محصولات نگهداری خودرو می باشد. دریافت گواهینامه های معتبر متعدد از موسسات استاندارد اروپا و همچنین تاییدیه های رسمی ازز تولید کنندگان برتر خودرو دنیا چون مرسدس بنز، بی ام و ،جنرال موتورز، کیا موتورز، هیوندای، اپل و …اثباتی بر این مدعاست.

آلفا حرکت پرتوان در سال 1389 به عنوان نماینده رسمی و انحصاری سوناکس SONAX در ایران از سوی آن شرکت معرفی شد و تا امروز همکاری موفقی با آن شرکت داشته و موفق شده تا ارایه کننده مداوم سری کاملی از محصولات سوناکس SONAX در ایران باشد.

sonaxwebsite

برای مشاهده لینک نمایندگی رسمی و انحصاری سوناکس در ایران کلیک کنید.

 

sonaxiranwebsite

شرکت آلفا حرکت پرتوان با دایر کردن وب سایت سوناکس ایران www.sonaxiran.com مرجعی رسمی و دقیق را برای تعیین تنوع و قیمت محصولات سوناکس در ایران را ایجاد کرده است. در این وب سایت شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را از بخش یافتن محصولات سوناکس بیابید. همچنین با توجه به این که عرضه محصولات سوناکس در ایران صرفا از طریق شرکت آلفا حرکت پرتوان صورت می گیرد این شرکت محصولات خود را فقط با برچسب اصالت عرضه می دارد که مشخصات آن را می توانید در اینجا  صفحه اصالت محصولات سوناکس ببینید.

از سوی دیگر شرکت آلفا حرکت پرتوان با دایر کردن مجموعه سرویس AutoSpa پرچمدار بالاترین سطح استاندارد شستشو و دیتیلینگ و ترمیم بدنه و داخل خودرو در ایران می باشد و با استفاده از استانداردهای کارگاهی مجموعه و با تکیه بر دانش روز دنیا قدمی در جهت ایجاد فرهنگ نگهداری صحیح خودرو در سطح مالکان خودرو و همچنین آموزش استاندارد SONAX SERVICE به مجموعه های خدماتی خودرو برداشته است.

photo_2016-09-25_18-27-57
photo_2016-09-25_18-27-45
photo_2016-09-25_18-27-51
photo_2016-09-25_18-27-57

این فعالیت ها، آلفا حرکت پرتوان را به تامین کننده و ارایه کننده خدمات به نمایندگی های برترین برندهای خودرو دنیا در ایران تبدیل کرده است. از این دست می توان به شرکت پرشیا خودرو نماینده بی ام و، معین موتور نماینده پورشه، آرتا تک نماینده مازراتی، افرا موتور نماینده ولوو و … اشاره کرد. دربخش بازار مصرف کنندگان نیزمحصولات و خدمات سوناکس SONAX امروز به راحتی و سرعت از راههای مختلف در سرتاسر ایران قابل تهیه و ارایه است چه به صورت خرید محصولات از فروشگاهها، چه خرید محصولات از کارواش ها و چه درخواست ارایه خدمات با استانداردهای سوناکس SONAX سرویس آلمان در کارواش های منتخب سراسر ایران و چه خرید محصولات از فروشگاههای آنلاین تنها با چند کلیک. آلفا حرکت پرتوان امیدوار است که در کنار ارایه برترین محصولات و خدمات شایسته مشتریان ایرانی گامی در جهت ترویج فرهنگ صحیح نگهداری خودرو در ایران بردارد.